Podněty a připomínky
Archiv odpovědí
8. 6. 2026
Dobrý den, včerejší koprová vedle koprové omáčky ani neležela a z toho "bílého zahuštěného koktejlu" mám bolesti břicha. Dva dny mi bylo špatně a byla jsem kvůli tomu doma.
Jak pročítám diskuze, tak vidím, že i ostatní kolegové jsou nespokojení s kvalitou jídla. Tak nekvalitní jídlo jsme u předchozího dodavatele neměli.
Dobrý den velice se omlouváme a situace nás mrzí ,pokud vám bylo špatně nemůžeme říci že to bylo způsobené koprovou omáčkou .Situaci řešíme a tímto jídlům se chceme na bufet pro příště vyvarovat . P.kuchařka na to byla upozorněna .Řešíme i možnost personálních změn na této pozici. Děkujeme a přejeme hezký den. Team Aramark .
3. 6. 2026
Dobrý den, dnešní jídlo Teriyaki vepřové nudličky s dušenou rýží opravdu neodpovídá názvu. Omáčka ve stylu něco neidentifikovatelného rozmíchaného s vodou a přehnaným množstvím mouky absolutně bez chuti určitě teriyaki omáčku nevidělo ani omylem. Právě kvůli teriyaki omáčce jsem si toto jídlo objednala, takže opravdu velké zklamání.
Druhá moje stížnost se týká hygieny služeb. V pondělí jsem zakoupila obloženou housku která byla plná hlíny z neumytého salátu. Toto není rozhodně první případ. Za poslední asi 4 měsíce se mi toto stalo minimálně 3x. Opravdu nechutné!! Prosím o proškolení svých zaměstnanců na základní hygienické návyky a postupy ve veřejném stravování.
Dobrý den P.Stanová děkujeme za dotaz co se týče teriyaky omáčky souhlasím s vámi že v restauraci bude jiná a kvalitnější chut. Bohužel vše je o receptuře versus cena .Pošlu dotaz na centrální kuchyni zdali nejsme schopni upravit recepturu . Pokud ne tohoto pokrmu se vyvarujeme .Hygienu máme v pořádku jezdí jsem i pravidelné kontroly .. Toto se jedná o lidskou chybu při přípravě salátů .Zaměstnanci byli upozornění jedná se o české saláty ,kde je více hlíny při sklízení. Určitě si dáme příště větší pozor. Pokud by se to opakovalo můžete ihned reklamovat. Hezký den Team Aramark.
21. 5. 2026
Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, zda by nešlo občas obměnit "teplé" snídaně. Pamatuju si, že se začátku jste tu měli např. slaninku nebo palačinky, ale teď se to točí pořád kolem toho stejného. Myslím si, že na světě máme hromadu dalších "teplých" jídel určených ke snídani a nee jenom míchané vajca nebo párky.
Děkuji za odpověď
Dobrý den P.Lukášek děkujeme za váš dotaz určitě se na to zaměříme a chystáme novinky . V současné době pracujeme na nové nabídce . Děkujeme a přejeme hezký den. Team Aramark
21. 5. 2026
Na dnešek jsem so objednal Rajskou s knedlíkem. Kvůli knedlíku jsem ji to objednával.
Jídlo bylo ale s těstovinami. Nemáte ty změny jídelníčku nějak často? Už mě to začíná dost vadit.
Co se týče omáček nemůžete taky někdy udělat omáčku na sladko? Všechny jsou nakyselo.
Předen děkuji za zlepšení vašich služeb.
Dobrý den ano víme změna se akorát nepřehrála v terminálu a zůstala v JL . Je to IT chyba za kterou se omlouváme . Určitě nesdílím váš názor že bychom něco nahrazovali často . Co se týče omáček jsou dané receptury je to hodně o chuti někdo třeba nemá sladké rád. Snažíme se dělat neutrální chutě . Děkujeme a přejeme hezký den Team Aramark
14. 5. 2026
Dobrý den prosím vás o vysvětlení toho co se děje v jídelně vím že třeba chuť dovážené polévky asi těžko ovlivníte protože pochází z petrochemického podniku v Chrudimi a v laboratoři nikomu nepřijde divné to že třeba včera gulášová polévka chutnala po rybách jako na vánoce. O ostatních polévkách se asi nemá cenu ani zmiňovat ty jsou všechny bez chuti a zápachu ještě že máme na stole pepř a sůl jenže základních chutí máme přece jenom víc než slanou a pepřovou ale to bych toho chtěl asi moc.Dále bych se chtěl zeptat proč třeba katův šleh chutnal jako pohlazení od kašpárka asi by to chtělo poslat paní kuchařky na vyšetření na covid protože ani jiné šmakulády nějakými chutěmi nepřekvapují. A dneska by se z vašeho bůčku daly dělat lojové koule pro sýkorky a možná že by je asi taky nechtěly myslím si že i v bůčku má být maso ne jen sádlo lůj a kůže. Děkuji za odpověď a snad i nápravu hezký den. P.K.
Dobrý den P. Kozel děkujeme za váš názor . 100 lidí 100 chutí .Ano dovážená jídla příjdou k nám na provoz pak jsou zregenerovány ohřáty a případně dochuceny. Určitě vám nechybí humor ale vážně .P. kuchařka vaří spíše neutrální chutě .Pokud se jedná o katův šleh ano měl by být ostřejší. Ale proto máte k dispozici na kantýně sušené chilli . V tomto případě přišel prorostlejší v. bok. TB plánujeme dopředu a není možné na rychlo objednat něco jiného. Určitě se budeme ptát dodavatele aby nám posílal lepší kvalitu v. boku. Hezký den Team ARAMARK .
30. 4. 2026
Dobrý den, dnes jsem měla Krůtí steak na bylinkovém másle, bramborová kaše. Byla jsem velice zklamaná z gramáže této porce. Maso celkem v pořádku, ale příloha..... paní vzala jednu lžíci, kterou když si myslí že ji rozetře po půlce talíři, tak je to asi v pořádku. Nezlobte se na mě, ale není to poprvé. Cenu jídel jste navýšili, ale gramáž snížili. Z takové porce se nemůže najíst ani dítě v mateřské školce! Ocenila bych, aby u jídel byla také gramáž jednotlivých porcí a připravená váha ke kontrole. Teď mě mrzí, že jsem si to nevyfotila. Příště takovou chybu neudělám.
Dobrý den někde se stala chyba prosím směřujte dotaz ještě jednou. Zadala jste špatnou provozovnu z jiného města. Děkuji za pochopení přeji hezký den. Team Aramark.
4. 3. 2026
Dobrý den, jakožto milovník přílohového salátu v misce, dávám námět k větší pestrosti a četnějšímu střídání sálátů - okurkový, rajčatový, mrkvový, ovocný, šopský... zelí či coleslaw jsou také dobré, ale denně se jich člověk už přejí :-) Moc děkuji !
Dobrý den P. Hromádka děkujeme za podmět měli jsme od příchodu naší společnosti na Cooper salátový bar . Byl velmi pestrý, čerstvá zelenina ,olivy ,balkánský sýr ,suš rajčata atd.. Moc rádi se k tomuto sortimentu vrátíme ale nebyl o to zájem a zelenina pak už nešla upotřebit. Ale zkusíme to namyslet a příjít z novými kombinacemi do misek na váhu. Děkujeme že nás navštěvujete hezký večer. Team Aramark.
27. 2. 2026
Chtěl bych poděkovat za vynikající menu č.4 ze včerejška 26/02/2026. Opravdu jsem si pochutnal a dobře najedl. Usměvavý personál byl už jen třešničkou na dortu.
Dobrý den děkujeme moc za pochvalu obzvláště to potěší dvojnásob v situaci kdy nás někteří dost neprávem kritizují. Jsme rádí že vám u nás chutná, i nadále se budeme snažit službu pro vás zlepšovat. Přejeme krásný den Team Aramark.
22. 5. 2026
Dobrý den,
Také reaguji na cca rok stejné teplé snídaně vejce míchaná, párek, sekaná.
Reagujete změnou, že se chystá věřím, že to dopadne lépe jak posledně.
Přílohou vám zasílám foto třeba jako doporučení, jaké jsou snídaně Žďárského stravování i takto lze udělat vajíčka na jiny způsob nebo i provozovna Pecha vajíčka střídal produkty nejen stereotypní míchaná jsou i sázená vejce atd…
Neberte to ve zlém k vaší straně, ale mě jste třeba jako strávníka ke snídaním zcela odradily, a to jsou doby kdy jsem se na ně těšil do práce.
S pozdravem
Ondráček
Dobrý den P. Ondráček jestli dobře vidím je to smaženka z Vesny . Jak jsem psal nedávno pracujeme na nové nabídce . Sázená vejce nejsou možné , hygiena nám dovoluje jenom čerstvá vejce v podobě melanže (míchaná vejce ) Předchozí provozovatel měl jiné předpisy ,dnes už neakceptovatelné na daný tip provozu. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den. Team ARAMARK.
23. 2. 2026
Dobrý den, poslední dobou začínám být s kvalitou služby nespokojený. Jsou zde zmatky při výdeji, kdy si asi 3 lidé předávají výdej jídla a ani jeden z nich pořádně neví, co má vlastně servírovat. Dle přiložené fotografie mi porce špenátu teda nepřijde absolutně adekvátní, bylo ho přibližně 1-2 lžíce, jako by na tom talíři nebyl. Místa psaného hovězího masa bylo maso vepřové, to bylo celkem v pořádku, tak tu záměnu jsem ochotný přijmout. Ovšem porce špenátu ke zbytku jídla je celkem zklamání a v půlce jídla jsem jedl pouze suché knedlíky.
Dobrý den tato situace nás velice mrzí ale co musím opravdu odmítnout a nesouhlasit . Že poslední dobou se kvalita zhoršuje . Oběd jsem vám přímo vydával já, moc se omlouvám ale pokud se vám to nezdálo stačilo říct že chcete přidat . Vždyt jde přece jen o kumunikaci . Máte právo pokud se vám nezdá porce pokrm reklamovat a hned to můžeme řešit. Zmatky při výdeji určitě nejsou každý den . Za zmatky na výdeji v inkriminovaný den se vám já osobně moc omlouvám . Přesto věřím že jsem vám situaci dostatečně vysvětlil ,a že nám zachováte důvěru. Přeji hezký den team Aramark
20. 2. 2026
Dala jsem si z baru koprovou omáčku, která byla snad z 90% jenom z mouky. Vůbec netekla a já měla po obědě bolest břicha. Postavila jsem z ní malý kopeček pro ukázku, že o omáčce nemohla být ani řeč. Nic hroznější jsem nikdy nejedla. Proč byla tak zahuštěná? Aby víc vážila?
Dobrý den, děkujeme za dotaz a odpovím na ještě jeden váš dotaz ohledně filé Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k rybímu filé. Mrzí nás, že jste s porcí a celkovým dojmem z jídla nebyla spokojena. Rádi bychom reagovali a zároveň vysvětlili několik základních informací týkajících se mražených ryb, které se běžně používají v hromadném stravování. Rybí filé, které je na českém trhu dostupné, je ve většině případů hluboce zmražené krátce po výlovu. Tento postup je standardní a slouží k zachování čerstvosti, kvality a zdravotní nezávadnosti během dopravy z místa lovu do Evropy. U dovážených mořských ryb je zmražení prakticky nezbytné, protože jinak by nebylo možné zajistit jejich bezpečnost a kvalitu při přepravě. Je důležité zmínit, že: U mražených ryb přirozeně dochází po rozmrazení k úbytku hmotnosti vlivem uvolnění vody (tzv. drip loss). Část hmotnosti se ztratí také při samotné tepelné úpravě. U některých druhů filé může být textura po tepelné úpravě sušší nebo se může více rozpadat – to souvisí s druhem ryby i způsobem zpracování. Vámi zmiňovaná hmotnost 120 g se vztahuje na surový stav před tepelnou úpravou. Po rozmrazení a upečení/smažení je běžné, že výsledná hmotnost je nižší. Nejedná se o úmyslné krácení porce, ale o technologický úbytek, který je u ryb přirozený. Co se týče poměru masa a přílohy – normování jídel ve veřejném stravování vychází z hmotnostních standardů, nikoliv z procentuálního podílu ceny jednotlivých složek. Ryba je nutričně hodnotná surovina a i menší hmotnostně porce představuje plnohodnotnou bílkovinnou složku pokrmu. Rozumíme však tomu, že vizuální dojem může působit nevyváženě, pokud příloha objemově převyšuje hlavní složku. Vaši připomínku proto bereme jako podnět k interní kontrole technologického postupu přípravy i servírování. Naším cílem není nikoho „ošidit“, ale zajistit kvalitní a bezpečné jídlo za stanovených podmínek a cenových limitů. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu – pomáhá nám služby zlepšovat. S pozdravem Team Aramark
17. 2. 2026
Dobrý den dnešní oběd z T.B. postrádal alespoň náznak nějaké chuti omáčka na žampionech i kuřecí roláda chutnala jako když koušete mrtvého do nosu . Nešlo by to než dáte hrnce s jídlem k výdeji ty šmakulády ochutnat? Dneska dávám palec dolů. Děkuji za odpověď a snad i nápravu.
Dobrý den děkujeme vám za dotaz . Nikdy jsem sice mrtvého do nosu nekousal,ale zaměříme se na to . P. kuchařka všechny jídla chutná než je dáme do teplého bufetu. Pokud příště budete mít nějaký nedostatek můžete se také obrátit na naši milou obsluhu nebo přímo na P.Manažerku . Přeji hezký den OŘ. Aramark Černý.R.
10. 4. 2026
Dobrý den, vrchol vašeho stravování dneska bylo ve svíčkové sekané nalezen poměrně velký plastový kus obalu. Co s tím hodláte udělat?děkuji za odpověď.
Dobrý den P.Střešnák moc se vám omlouváme . O situaci jsem se informoval a opravdu se stala tato nemilá věc. Máte právo pokrm reklamovat. Naši zaměstnanci se vám omluvili a vy jste omluvu přijal . Dokonce jste vše řešil v klidu . Ještě jednou se vám omlouváme. hezký den. Team Aramark
2. 1. 2026
Dobrý den, mohu se zeptat, když si před Vánoci objednám oběd na 2. Ledna tak počítám že ten oběd dostanu a ne že se během dovolené ztratí jídelní lístek na tento den - ale obědy zůstat objednán jak to nyní chcete řešit ? Budete mi dlužit peníze za oběd, který jste nevydali? Jak je toto možné. Prosím o rychlou nápravu. Toto je za mě využití zákazníků - pro váš osobní prospěch a rozhodně vám těch 60 Kč nenechám. I kdybych to měl hnát jinam.
Dobrý den, obědy byly zrušeny z důvodu malého počtu objednávek a řešili jsme to formou bufetu. Informaci jsme předaly Coopru 17.12.2025. Tato informace se bohužel nedostala ke všem strávníkům. Účtovaný oběd Vám byl stornován. Za vzniklou nepříjemnost se Vám omlouváme. Manažerka restaurace.
16. 12. 2025
Dobrý den!
Čekal jsem, jestli někdo pochválí játra z minulého týdne, jež byla na teplém baru, ale nikdo se neuchýlil. Dle kolegů byla vynikající a já musím pochválit pondělní švestkovou omáčku.
Příjemné prožití Vánočních svátků!
JP
Dobrý den, děkujeme za velmi milou recenzi. Vážíme si, že jste objektivní a moc děkujeme za slova chváli. Paní kuchařce jsme vzkaz předali. Přejeme krásněé prožití Vánočních svátků. Hodně štěstí a zdraví do nového roku. Manažerka restaurace.
3. 12. 2025
Dobrý den!
Mám dotaz ohledně polévek a omáček. Jelikož si beru večeře sebou na druhý den k obědu, mám problém polévky, jako je např. pondělní bramborová, nebo dnešní selská roztavit do tekuté konzistence. To samé se děje i s omáčkami. Jsou plné mouky a to natolik, že z jednou vaší porcí by se dal zahustit oběd pro celou rodinu. Nemyslím si, že takováto strava je "nutričně vyvážená", jak s hrdostí inzerujete na svých stránkách, dokonce si dovoluji tvrdit, že je pro zažívací trakt i nebezpečná! Zjevně fotografie použité vpravo od tohoto formuláře s titulky "poctivé vaření", "připraveno s láskou" nesouvisí s firmou Aramark. A titulek "bezpečně v kuchyni" tak trochu zavání ironií, neboť v poslední době se jídelnou linou i nevalné vůně zkažených potravin, stejně jako stále častější tvrdost a záměna mas.....
Máte ponětí o nějakém časovém horizontu, kdy a jestli vůbec dojde k jakémusi zlepšení??? Stále častěji se uchyluji k domácímu vaření, které je ovšem v rozporu s možným využíváním zdejší jídelny. Nedostanu totiž příspěvek zaměstnavatele a zabere to čas. Nicméně - aspoň mi jídlo chutná, vím, z jakých surovin jsem ho připravil a hlavně - nesmrdí.
Dobrý den P.Peřino děkujeme za podměty a bude nejlepší naplánovat společné setkání . Jste častým recenzentem a proto bude nejlepší se setkat . Zajímají nás vaše názory a podměty . Prosím až budete v práci přijdtě za P. manažerkou restaurace P.Novotnou a domluvíme si termín . Děkuji a přeji hezký den. OŘ. Aramark Černý .R.
2. 12. 2025
Dobrý den mám na vás dotaz na dnešním obědě myslím tím teplý bufet bylo studené jídlo a bez chuti a se zápachem který se tam běžně nevyskytoval protože se jídlo připravovalo čerstvé Přímo v Cooperu a teď se asi vozí z chemické laboratoře z Chotěboře proto je studené a občas i zasmrádne po cestě.jestli se chcete vyhnout milé navštevě z hygienické stanice tak už s tím něco koukejte udělat !!! S pozdravem zaměstnanci střediska nástrojana .
Dobrý den, děkujeme za váš dotaz .Určitě se na chyby zaměříme a uděláme vše pro zlepšení a navázání na předchozí kvalitu u TB . Máme zde novou paní kuchařku tak prosíme o trpělivost . Děkujeme a přejeme hezký den. Manažerka restaurace.
5. 11. 2025
Dobrý den!
Prosím vás pěkně, proč byl 4.11. k večeři špenát dochucen pouze moukou a místo inzerovaného uzeného byla dušená vepřová flaksa, tvrdá jako podešev?
Dobrý den P. Peřina omlouváme se na poslední chvilku se změnilo maso místo uzeného na v. plec. V jídelním lístku je změna vyhrazena .Co se týče že bylo maso tuhé tak s tím nemůžeme souhlasit .Dochucení špenátu nebylo tak výrazné . Děkuji vám za dotaz a přejí hezký den. Team aramark
16. 10. 2025
Musím pochválit včerejší cizrnový salát s tuňákem a vejci, byl výborný, chválím výrobce , děkuji
Dobrý den moc nás těší vaše spokojenost budeme zařazovat častěji podobné saláty. Hezký den vám přeje team Aramark.
15. 10. 2025
Dobrý den!
Mám dotaz: V pátek 17.10. je na jídelníčku pod č.2 vepřové maso na pivě s paprikovou klobásou a bramborem.
Naprosto stejný pokrm je pod č.2, ovšem s rýží v pondělí 20.10.
Máme to chápat tak, že v pátek se navaří i na pondělí, jen se vymění příloha?
Dobrý den P. Peřina vyskytla se chyba už je vše v pořádku . Děkujeme a hezký den . Váš team aramark
13. 10. 2025
Dobrý den,
Dnes musím sklonit chválu v pondělním výběru teplého baru.
Taktéž bych chtěl poděkovat za páteční vstřícný krok od vašeho personálu při zajištění náhradního řešení jídla zde ještě jednou velice děkuj personálu vašemu.
Dobrý den moc děkujeme že dokážete i pochválit vaše názory si bereme k srdci a na chybách se snažíme pracovat. Moc děkujeme a přejeme hezký a úspěšný den. Váš team aramark.
10. 10. 2025
Dobrý den!
Může mi někdo prosím vysvětlit, jak je možné, že dnešní hovězí po stroganovsku bylo z vepřového masa??? To byl už kuchař pod parou, že sáhl po jiném mase? A po stroganovsku se dělá maso zvlášť a UHO omáčka k tomu? Divíte se, že na večeře chodí málo strávníků, i když - ono asi na obědy to nebude lepší... Ale na co mají lidi chodit? Na honosné názvy??? Proč nezveřejníte všechny komentáře? Cenzura??
Dobrý den omlouváme se došlo k výpadku hovězího. Na obědy nám vše vyšlo ale museli jsme nahradit na večeře právě vepřovím. Děkujeme za pochopení hezký den přejeme team Aramark .
10. 10. 2025
Ještě poznámka k omáčkám. Když mám odpolední směnu, beru si jídlo na druhý den na oběd, abych nemusel vařit. Každá, opakuji KAŽDÁ omáčka je nejdéle po vychladnutí jako gel a druhý den s ní má mikrovlnka obrovskou práci ji roztavit. Té mouky, co v nich je, z toho by bylo snad několik chlebů. A chuť ?? Noo, naposledy křenovka - asi bez křenu. A mohl bych takto jmenovat další a další... Všechny. Copak takto se vaří v 21.století?? Víte - byl jsem nedávno v lázních. Vaří tam denně stovky jídel. Ale to se s nějakým Aramarkem nedá vůbec srovnávat. Chutná jídla, cizrna, pohanka, kroupový kuba, lecjaké saláty z těchto surovin... A já za tři týdny měl jen jednou smažený sýr... Mám ho rád. Jednou za čas. Proto jsem si ho tam také dal. Jak zde píší ostatní přispěvatelé - nezbyde, než odejít z této stravy a vařit si sám, nebo chodit na chlazenky. Jsou chutnější, lacinější... A odpovědi od Vás, pane Štyrský - stále stejné. Omluvy a svádění na personál. Když jste ten "manažer", není také na Vás, co lidem dáváte, že nejsou spokojeni????
Dobrý den P.Peřina jsme si vědomi nějakých chyb co se občas stanou . Samozdřejmě že se někdy stane že někomu něco nechutná . Jsme navázani na centrální kuchyni a ta má jasně daný plán a centrální receptury. Snažíme se komunikovat zlepšení některých receptur a služby zlepšovat. Někdy to bohužel trvá delší dobu. Co se týče P.Štyrského ten už u nás nepracuje. I přes nedostatky které píšete doufáme že se vše bude zlepšovat a dáme vám zpátky důvody přoč se vracet. Děkujeme a přejeme vám hezký den. Kolektiv aramark
8. 10. 2025
Dobrý den,
bylo by možné místo polévky dostat malou misku salátu? Polévky si neberu, protože mě z nich pálí žáha. Děkuji.
Dobrý den saláty nemáme zasmluvněné, ale můžete si zakoupit na salátovém baru . Hezký den P.Anonym
8. 10. 2025
Dobrý den, můžete do jídelníčku zařadit normální české polévky jako dršková, bramborová, gulášová atd, neustále jsou polévky ala kari, kurkuma.
Dobrý den děkujeme za dotaz ano chápeme podléháme centrální kuchyni a bohužel máme svazané ruce ve skladbě polévek a jídel . Pokusíme se o tom s centrální kuchyní jednat. Hezký den team Aramark.
1. 10. 2025
Včera jsem pořídil chlazenku ve svačinové místnosti 500 g za 36 kč to se může opravdu teplý bar stydět.
Velice dobrá omáčka Španělský ptáček jako v recepturách prostě konečně zamotaný závitek 500 g jako základ porce vedené pro 1 osobu! a navíc jsem s to opravdu i zvážil jako bych nabíral bar a měl bych to 150 g doplatek na baru takovou porci + 66 kč jako bar za 350 g.
Zlaté chlazenky, že tu jsou odpolední za mě takto budu řešit.
Odpoledne zde stejně není u vás co dokoupit sortiment co se týče housek baget atd,,, lepší automat se spolehnout a v pondělí 29.9.2025 netuším proč, ale k jídlu nebylo pití prázdné nádoby neteklo nic.
Snídaně slibované změny obnovy také se nic nestalo pořad jen vajíčka parky máčené ve vodě a jak jinak sekaná nic nového jako třeba i vajíčka co třeba na jiný způsob než jen míchané?
Snídaně přestal jsem chodit přejedlo se mě to už prostě večeře také přestávám obědy jen, když mě přepadne lenost něco s nachystat.
Změny slibované zde upřímně nefungují jako i slibované pečivo k hrachové kaši a čočka na kyselo o tatarce k smažák nemluvě to už se ani opakovat nemá cenu pak dáte tatarku k jídlu co se třeba vůbec nehodí jako játra kde je omáčka játrová min týden toto hlava nebere, proto přeji vašim zbývajícím strávníkům dobrou chuť, pokud možno.
Dobrý den děkujeme za vaši zpětnou vazbu . Bohužel se ted stalo vice změn ohledně personálu věřte že děláme vše co je v našich silách. Ale věřím tomu že všude je to o lidech a možnostech . Upřímně se vám omlouváme a snažíme se sjednat co nejdříve nápravu. Děkujeme a přeje hezký den . Team Aramark
9. 10. 2025
Dobrý den,
Jsem zde 25 rokem na této firmě a už jsem zažil mnoho přechodu na jiné stravováni nikdy to ovšem nemělo takový dopad na strávníky, že oželí i příspěvek na stravné a stravují se jinak nebo vlastní cestou, a to i tzv skalní strávníci v minulosti.
Jsou to kolikrát jenom zbytečné provokace směrem ke strávníkům jako chleba jako příloha pro kaše hrachová čočka na kyselo tatarka u sýru smaženého bar nabízí vesměs pouze přílohy vařený brambor chápu účelně těžká surovina na váhu pro bar a rýže velice se opakující přílohy u vás bar také v menu.
Člověk, co je omáčkový a má rád i knedlík k tomu má u vás smůlu tam hodně zaostává vaše skladba jídelníčku.
Když jsme u té skladby jídelníčku, proč je smažený sýr, když už tedy je 100 % každý čtvrtek na čísle 2?
Za mě je to bezmasé jídlo a měl se posunou na číslo 3 menu a uvolnit tak třeba místo nějaké právě té omáčce + knedlík.
Pro mě toto nedělejte já už se také stravuji po svém zanevřel jsem vaše změna ne změna, ale třeba pro ostatní strávníky ať jen nepřibývá hostu v kuchyni o vlastních krabičkách jídlem a frontou u mikrovlnné trouby.
S pozdravem
Dobrý den Jaroslave děkujeme za váš dotaz nechceme aby jste oželili stravné oslovte vaše vedení a pojdmě svolan potravinovou komisi . Jde i o gramáže vaše firma zvolila tu nejlevnější cestu a podle toho se řídí spousta věcí. Škoda že se nám nepodařilo prosadit zvětšení kuchyně a vařit si přímo na místě . Na TB se snažíme zařazovat různé přílohy ale brambory v jakékoliv podobě tam jistě mají své místo. Vynasnažíme se probrat s centrální kuchyni skladbu jídelníčku. Doufáme že se třeba za nějaký čas vrátíte . Vše dobré přejeme team aramark.
29. 9. 2025
Dobrý den,
dnes jsem měl hrachovou kaši. Opět k tomu nebylo žádné pečivo. Nezlobte se na mě, ale s takovými jídly běžte k šípku. Navíc měla být polévka slepičí s rýží. Byla hrachovka. Vůbec bych si hrachovou kaši neobjednával, kdybych věděl, že bude polévka taky hrachovka.
V minulém týdnu byl debrecínský guláš, docela ostrý. Nedělá mi to dobře na žaludek. Opravdu to nemůžete napsat do jídelníčku? Kdybych to věděl, tak bych si to neobjednával. Nevím o tom, že by měl být debrecínský guláš ostrý.
Na čtvrtek jsem si opět objednal smažák (bez tatarky). Nic jiného mi nezbylo. Ostatní jídla jsou ještě větší zlo.
Předpokládám, že se opět nic nezmění.
Dobrý den velice se omlouváme v receptuře standartně není . A zrovna dnes nám chléb nepřišel aby jste si mohl dokoupit . Debrecínský guláš někdy bývá pikantní. Pokud si nemůžete vybrat z nabídky jídel ve čtvrtek? Polévka: Hrstková 1.Zapečené těstoviny s uzeninou sterilovaná okurka 2.Smažený Camambert ,vařené brambory 3. Gnocci s rajčaty ,chilli a bazalkou 4.Aljašská treska na roštu s bylinkovým máslem ,smažené hranolky Myslím si že výběr je pestrý ale pokud i přesto nemáte na nic chut,je pro vás připraven vždy teplý bufet . Ano dnes byla změna v JL a za to se omlouváme . Přeji vám hezký den team Aramark .
19. 9. 2025
Dobry den,
Prijde Vam tato porce v poradku? Podle vydeje nemohou dat vice zeli a toto je standard. Toho zeli tam je na plnejsi lzici, coz me neprijde normalni. V podstate to vyslo ze 3 knedlikum a zbytek byl suchy.
Prosim navrhnete reseni.
Dobrý den porce odpovídá nastavení z centrální kuchyně. Ale samozdrějmě pokud se vám nezdá porce adekvátní ,můžete si vše převážit . Určitě pokud by bylo něco v nepořádku tak vám naš ochotný personál výjde vstříc. Děkuji a přeji hezký den. Team Aramark.
15. 9. 2025
Chci poděkovat za dnešní výborný salát (menu č. 4), který byl jedním slovem vynikající. Podobný těstovinový salát byl i v minulosti, který se opět řadil mezi nejlepší jídla, co jsem kdy v jídelně měl. Jen tak dál! A prosím zařadit do menu častěji :-)
Dále chci poděkovat personálu jídelny za vždy vstřícný přístup, každý den s úsměvem a snahou vyhovět všem požadavkům.
Námět na menu do budoucna -> je možné zařadit více pestrých menu řekněme 1x týdně (viz těstovinové saláty, nebo hamburger, hot dog, tortilla...), například jako byl na teplém baru "americký den" ? Nebo čerstvá pizza - ať už formou premium menu - jako jsem byl svědkem v Aramark jídelně v jiné výrobní společnosti?
Dobrý den moc děkujeme za slova chvály a je to pro nás hnacím motorem aby jsme naše služby dále zlepšovali. Děkujeme také za chválu personálu, moc si toho vážíme a rád předám dál . Přeji vám hezký den. OŘ.Aramark Černý.R.
10. 9. 2025
Dobrý den, normálně si nestěžuji, ale dnes / snad naposled / udělám výjimku. 10.9.25 jsem si dal Žemlovku s TVAROHEM a ROZINKAMI. Pokud se píše s rozinkami, počítám, že tam najdu min. 2 ks, našel sem jen jednu. Dále byla Žemlovka bez tvarohu. Což je asi zásadní. Paní u výdeje jsem to ukazoval, takže svědka máte přímo ve vlastních řadách. Proč tomu tak bylo? Platil jsem méně, či tvaroh a rozinky již k dispozici nebyly? Pokud bych to věděl dopředu, zvolil bych rozhodně jiné jídlo.
Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Mrzí mě, že žemlovka tentokrát neodpovídala Vašemu očekávání. U takto velkých objemů výroby se bohužel může stát, že se rozložení surovin liší kus od kusu – někdy je více tvarohu a rozinek, jindy méně. Chyba to samozřejmě není záměrná. Kolegyně u výdeje Vám hned nabídla kompenzaci v podobě náhradní porce, kterou jste nevyužil. Věřím, že příště už budete s výběrem spokojený, a pokud by se podobná situace opakovala, neváhejte se na nás kdykoli obrátit – rádi to na místě vyřešíme. Manažer restaurace Štyrslký Čestmír
10. 9. 2025
Dobrý den, tak dnes jsem byl velmi zklamaný. Minule jsem vám u Žemlovky vytknul, že není s tvarohem a rozinkami. Když jsem minulý týden viděl v nabídce, že nabízíte Žemlovku s tvarohem a jablky, tak jsem si ji znovu objednal. Tvaroh jsem nenašel a rozinek bylo pár. Nevěděl jsem jestli si děláte srandu, ale každopádně by bylo lepší neuvádět do popisu a neklamat zákazníka.
Měl jsem za to, že máte vážný zájem se zlepšit, a ceníte si zpětné vazby, jak píšete každému v odpovědi.
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí mě, že jste nebyl ani tentokrát se žemlovkou spokojen. Receptura skutečně obsahuje jak tvaroh, tak rozinky – v hromadné výrobě, kde připravujeme stovky až tisíce porcí najednou, se ale může stát, že se jejich podíl v jednotlivých porcích liší. Rozhodně však nejde o úmyslné „klamání“ zákazníků, ale spíše o přirozenou variabilitu tohoto typu pokrmu. Naše kolegyně na výdeji vždy nabízejí možnost okamžité kompenzace, pokud jídlo neodpovídá představám hosta. Této cesty lze využít i příště, aby Vaše nespokojenost byla vyřešena hned na místě. Vaše připomínky nicméně bereme vážně – s kuchyní jsme je už znovu prošli a věříme, že příště se podaří, aby žemlovka odpovídala popisu i Vašemu očekávání.Děkujeme za pochopení.S úctou manažer restaurace Štyrský Čestmír
10. 9. 2025
Dobrý den, dnes jsem měl žemlovku a chyběla tam žemle, zato to byl samý tvaroh a hrozinky. Nechybělo to někomu a to mé zase někde nepřebývalo? Je mi jasné, že se to při těch tisících porcích může stát...-). Využiji příště kompenzace, ale evidentně se může stát, že Vám v kuchyni pro ostatní poté nic nezbude...a na mě vlastně ve finále také ne...
Dobrý den jsme rádi že máte smysl pro humor . Co se týče seriozní odpovědi. Centrální kuchyně jasně dodržuje receptury . Děkuji vám a přejeme vám hezký den . Váš team Aramark
3. 9. 2025
Dobrý den ,bylo by možné do jídelničku zadat i jiná jídla? Třeba co jste měli výborné ,tak kuskus s pečenou zeleninou!! Čínské nudle s kuřecím masem .Děkuji
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení i návrhy. Velmi nás těší, že Vám chutnaly jak kuskus se zeleninou, tak čínské nudle s kuřecím masem. Budeme se snažit tato jídla v budoucnu do jídelníčku znovu zařadit, aby byla možnost si je opět vychutnat. S pozdravem manažer restaurace Štyrský Čestmír
3. 9. 2025
Dobrý den,
Dnes musím velice pochválit večeři Vařené hovězí maso krásně měkoučké koprová omáčka super dochucená houskové knedlíky také paráda.
Příjemný gastro zážitek.
Dobrý den, děkujeme Vám za velmi milou pochvalu. Jsme rádi, že Vám hovězí maso s koprovou omáčkou a knedlíkem chutnalo. Podobná zpětná vazba nás moc těší a motivuje do další práce. Budeme se snažit, aby podobných „gastro zážitků“ bylo co nejvíce. S pozdravem manažer restaurace Štyrský Čestmír
10. 9. 2025
Prosím o sjednocení jídelního lístku a objednávkového systému.
Jedná se o 11.09.2025 jídlo 1 v jídelním lístku je vedena znojemská hovězí pečeně knedlík v objednávkovém systému je vedena Koprová omáčka hovězí maso knedlík.
Co je tedy skutečností pro zítřejší den?
Děkuji
Dobrý den, děkuji za Vaše upozornění a za to, že jsme vše mohli vyjasnit i osobně. Jednalo se o nesoulad mezi jídelním lístkem a objednávkovým systémem – pro zítřejší den bude připravena Znojemská hovězí pečeně s domácími houskovými knedlíky. Nyní už je vše sjednoceno. Omlouvám se za vzniklý zmatek a děkuji za pochopení. Manažer restaurace Štyrský Čestmír
2. 9. 2025
Dobrý den,
Jenom doplním všímám si, že každé čtvrtky je smažený sýr brambor opět bez tatarky ale tak nějaký čas snaha byla to ocením aspoň jsem v tu dobu mohl ochutnat váš smažený sýr a máte jej naprosto stejný jako předchozí dodavatel odhaduji 30% sýr, ale to je můj odhad.
Proč vlastně píšu spíš jako doporučení nebo poznatek, jak jsem psal každý čtvrtek je na jídelním lístku betonově na 2 obědu smažený sýr brambor a blokuje tak místo jinému třeba perfektnímu jídlu, protože a teď ten poznatek proč není, když už jste s ním ve čtvrtky spjaty v jídle 3 což je vždy bezmasé jídlo a smažený sýr podle mě patří k bezmasému jídlu rozhodně.
Třeba léta už sem neměl, ale to i v jiných restauracích ne jenom u vás nefalšovaný Španělský ptáček ale pravý závitek ne dnešní lenost kuchařů a pojmenují to rozlítaný španělský ptáček na to konec konců narážel i v tv pořadu ve školní jídelně Polrajch není to z mé hlavy.
Snídaně, co třeba chléb a vaječná omeleta? Ve Vesně je to top a hned fuč na snídaně také nápad jenom.
Jinak chvála za zlepšení velikostí porcí.
S pozdravem
Dobrý den, děkujeme za Vaše postřehy i doporučení. Smažený sýr je v naší nabídce pravidelně každý čtvrtek, a to jako součást dováženého menu. Receptura, podle které se připravuje, bohužel tatarskou omáčku neobsahuje, a proto není jeho stálou součástí. Pokud ji pro Vás občas připravíme, je to vždy z naší dobré vůle navíc. Co se týká dalších podnětů, určitě Vaše návrhy zohledníme – například španělský ptáček nebo jiné klasiky můžeme zařadit do nabídky minutkových jídel nebo teplého bufetu. Také snídaňové menu se snažíme postupně rozšiřovat a obměňovat. Děkujeme za zpětnou vazbu i uznání, že se velikosti porcí zlepšily. S pozdravem manažer restaurace Štyrský Čestmír
2. 9. 2025
Zeptám se v pátek 5.9.2025 máte v jídelním lístku:
Uzená rolovaná plec, hrachová kaše s osmaženou cibulkou, sterilovaná okurka.
Co mě zde chybí je informace o chlebu + počet plátků, zda je součástí abych měl prostor, pokud ne s jej opatřit doma pokud si vůbec již principiálně dám, pokud je bez chleba.
Uvádějte prosím tyto informace stejně jako v případě čočka na kyselo jsou velice důležité a není to potom třeba kvalifikováno jako klamání spotřebitele co je psáno je dáno.
Děkuji velice
Dobrý den, děkujeme za upozornění a máte pravdu – informace o pečivu k pokrmu měla být uvedena přímo v jídelním lístku. Omlouváme se za tuto nedůslednost. Ke zmíněnému jídlu bude pečivo k dispozici. Pokud by někdy nebylo součástí hotového pokrmu, bude vždy možnost zakoupit chléb zvlášť. Věříme, že tímto předejdeme nejasnostem. S pozdravem manažer restaurace Štyrský Čestmír
1. 9. 2025
Dobrý den, dnes jsem měl k obědu masové kuličky s rajčatovou omáčkou a těstovinami. Prosím o informaci o přesném složení těchto masových kuliček (% obsah masa, druh masa). Podle mého názoru byly tyto masové kuličky vhodné k výkrmu prasat. Děkuji.
Dobrý den pane Kupčík . Váš způsob komunikace a vámi zvolená rétorika je poněkud neštastná. Pokud se jedná o vaši reklamaci masových kuliček jedná se o produkt velmi kvalitní a u našich strávníků jsou velmi oblíbené. Mrzí nás že jsme se vám netrefili do vaší chutě. Pokud vám daný pokrm nechutná ,můžete ho jednoduše reklamovat a náš ochotný personál vám určitě výjdé vstříc. Masové kuličky obsahují mix masa a to hovězí a vepřové. Přesný poměr masa v procentech a složení vám můžeme poslat osobně do vašeho emailu . Přeji vám hezký den. Černý. R.OŘ. .Aramark.
25. 8. 2025
Dobrý den, v pátek jsem si dávala oběd z baru. Kuřecí stehno s bramborami. Porce klasická a i přesto jsem měla doplatek 46Kč. Po konzumaci jsem zvážila kosti, které vážily 90g. Jídla která obsahují větší podíl kostí např. kuře, žebra by měly být učtovány jinak než jídla, kde se zkonzumuje celá váha pokrmu.
Dobrý den, děkujeme za Váš podnět k obědům z teplého bufetu. Rád bych upřesnil, že ceny jídel z bufetu se počítají podle celkové váhy porce, přičemž systém je nastaven jednotně pro všechny zákazníky – základní gramáž 350 g a doplatek dle naváženého množství. Tyto informace jsou uvedené přímo u bufetu a každý host si tak sám vybírá, jaký pokrm a v jakém množství si zvolí. Váhu jednotlivých složek pokrmu, jako jsou kosti, bohužel není možné při výdeji odděleně odečítat. Bufet funguje na principu celkové hmotnosti porce tak, jak si ji host sám sestaví. U pokrmů, které obsahují maso s kostí (např. kuřecí stehno, žebra), je přirozené, že součástí porce je i kost. Pokud si přejete pokrm bez kostí, doporučujeme zvolit například kuřecí nudličky nebo jiné bezkostní úpravy, které v nabídce pravidelně máme. Děkujeme za pochopení a věříme, že si i nadále z naší nabídky vyberete jídla, která Vám budou vyhovovat. Manažer restaurace Štyrský Čestmír
25. 8. 2025
Dobrý den,
velmi chválím brambory v jakékoliv úpravě. Ať už se jedná o bramborovou kaši, americké brambory, šťouchané brambory, tak jsou vždy vynikající a dobře ochucené. Velmi příjemná změna od minulé kantýny.
Dobrý den, Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám chutná a budeme se snažit kvalitu nejen udržet, ale nadále zlepšovat. S pozdravem, manažer restaurace Štyrský Čestmír.
13. 8. 2025
Dobrý den, dnešní žemlovka výborná, ale bohužel chyběly v ní rozinky a tvaroh. Byla to taková jednodušší/ochuzená verze.
Polévka výborná.
Hodnocení od kolegy z nabídkového menu - žebra plus chléb (myslíme si, že vážit chléb stejnou cennou 100g/40kč je hodně. V tu chvíli vychází 1kg chleba na 400kč - nejdražší chleba na ,,světě"). U předchozího dodavatele byl chleba v cenně jídla (2 krajíce).
Dobrý den děkujeme za zpětnou vazbu, v žemlovce podle této receptury tvaroh a rozinky nejsou máme několik receptur . Co se týče chleba k TB ano omlouváme se vznikl komunikační šum mezi personálem tato situace je už pořešena a nebude se v budoucnu opakovat!. Jinak děkujeme i za slova chváli a chceme i na dále naše služby zlepšovat. Ještě jednou děkuji a přeji vám hezký den. S pozdravem OŘ.Aramark Černý.R.
12. 8. 2025
Dnešní nabídkový stůl výborný. Pokud udržíte takovou kvalitu, tak to bude skvělé.
Děkujeme za Vaše milá slova. Budeme se snažit nejen tuto kvalitu udržet, ale i dále ji zlepšovat. S pozdravem, manažer restaurace Štyrský Čestmír
4. 8. 2025
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli by byla možnost nějaký den/dny dělat na snídani míchaná vajíčka bez cibule ? Pokud třeba alespoň 2 dny v týdnu byl bych velice nadšený.
Jinak jsem s výběrem a kvalitou provedení snídaně velice spokojen :-)
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu i milá slova k našim snídaním – moc si toho vážíme. Už od příštího týdne začneme nabídku snídaňového bufetu více obměňovat a rozšiřovat. Míchaná vajíčka bez cibule určitě zařadíme. Děkujeme, že jste se ozval, a přejeme Vám dobrou chuť i nadále! Manažer restaurace Štyrský Čestmír
30. 7. 2025
Ovocné kynuté knedlíky, opečená strouhanka - nejsem si jistý, zda nebyly z polotovaru. Těsto bylo hodně suché. Kynuté knedlíky znám jiné. Myslím, že by se daly udělat lepší.
Dobrý den, děkujeme za upřímnou zpětnou vazbu. Mohu Vás ujistit, že ovocné kynuté knedlíky nebyly z polotovaru. Je ale pravda, že konzistence kynutého těsta může být vnímána velmi individuálně – někdo má rád vláčnější, jiný naopak pevnější strukturu. Souhlasíme s Vámi, že vždy je co zlepšovat, a i na takových jídlech se snažíme pracovat, aby byly co nejvíce podle chuti našich strávníků. Děkujeme, za zpětnou vazbu S přáním hezkého dne, manažer restaurace Štyrský Čestmír
18. 7. 2025
Dobrý den!
Včera opět špenát s br. knedlíkem. Jelikož mám toto jídlo rád, tak si ho s oblibou dávám. Minule jsem na tento pokrm nešetřil kritikou a nyní musím uznat, že tentokrát jsem si pochutnal. Jestli je to trvalé zlepšení, tak děkuji za vyslyšení!
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář – obzvlášť si ceníme, že i hlas, který bývá mezi kritiky nejhlasitější ocení, když se zadaří. Jsme rádi, že špenát splnil Vaše očekávání,a doufáme, že pozitivních zkušeností bude přibývat. Také věříme, že příště opět zvolíte raději naši kuchyni než „chleba s máslem“.Těšíme se na Vaši další návštěvu – a třeba i další pochvalu. S úctou a přáním dobré chuti i příště, manažer restaurace Štyrský Čestmír
17. 7. 2025
Dnešní salát s kuřecím masem, zeleninou a nudlemi byl výborný.
Dobrý den, děkujeme za milou pochvalu – moc nás potěšila. Jsem rád, že Vám salát chutnal, a o to víc, že jsem ho tentokrát připravoval osobně. Podobná zpětná vazba je pro nás skvělou motivací. Díky, že jste nám ji napsal. S přáním hezkého dne manažer restaurace Štyrský Čestmír
15. 7. 2025
Dobrý den
dnes jsem očekával Bavorské koleno, místo toho jsem dostal výpečky. Ale OK, možná je to jen jiný název. Chutově to by dobré,ale nebaví mě pořád žadonit o normální porci. Opět jsem dostal pouze 3 malé kostičky masa a teprve až jsem se ozval ,že to chci převážit ,tak mi tam paní kuchařka ještě další dvě kostičky přihodila.
Není mi příjemné se doprošovat, očekával bych, že dostanu pořádnou porci hned. Možná by pomohlo kdyby na pultu byly vidět vzorové porce podle kterých by pouhým okem bylo jasné jak má normání porce vypadat.
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Dovolte mi opět připomenout, že velikost porcí není určována náhodně – je pevně stanovena ve smlouvě mezi společností Aramark a naším klientem, firmou CSA. Aktuálně je nastavena porce na 120 g masa a 300 g přílohy. Pokud by v budoucnu došlo ke změně smluvních podmínek, velmi rádi porce upravíme. I my bychom samozřejmě uvítali možnost servírovat více, ale musíme dbát na dodržení smluvených norem a zároveň na udržitelnost provozní ekonomiky. Co se týče přidání další porce kolegyní na výdeji, oceňuji její vstřícnost a snahu vyhovět, avšak právě tyto momenty nás pak dostávají do finančního tlaku – a na ten, bohužel, nelze v dlouhodobém provozu rezignovat. Pokud jde o vzorová jídla na pultu – z hygienických důvodů toto řešení již dávno není možné a v moderních provozech se od něj upustilo. Namísto toho je u vstupu do jídelny umístěna televize, na které před každým výdejem promítáme fotografie jednotlivých pokrmů, a to tak, aby si každý mohl udělat jasnou představu o daném jídle ještě předtím, než vstoupí do výdejního prostoru. Věřím, že toto vysvětlení přispěje k lepšímu pochopení systému, v němž fungujeme, a děkuji za respekt. S pozdravem manažer restaurace Štyrský Čestmír
14. 8. 2025
Dobrý den.
Včerejší čočková polévka, viz soubor. Beru si večeře domů na další den na oběd. Mikrovlnka měla co dělat, aby moučnou polévku roztavila. Když se to povedlo, plavaly v ní dva supernoky nerozvařené mouky! Prosím vás, proč je nutné z polévky dělat kaši? Taktéž musím opustit čočku na kyselo. Mám ji rád, ale proč musí být přeslazená?? Navíc jako jídlo s jedním vejcem a nejdražším chlebem ve střední evropě??? To jste na tom tak mizerně (psal jste mi, že musíte sledovat ekonomickou stránku věci), že k té čočce nemůžete dát klobásu, nebo kolečko gothaje a dva krajíce chleba?
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Jídla na menu 1–3, včetně polévek, připravuje centrální kuchyně podle jednotlivých receptur. Ty určují nejen složení, ale i přílohy – tedy i to, že k čočce na kyselo patří vejce. Chápeme, že sladší chuť nemusí vyhovovat každému, ale i tato chuťová úprava vychází z centrální receptury. Možnost podávat párek nebo gothaj je taktéž pevně stanovena tímto nastavením. Co se týká množství chleba – ten měl být vydán na kus, nikoliv na váhu. V tomto případě šlo o chybu přímo na místě, za kterou se omlouváme. Kolegyni jsem poučil, aby byl chléb v budoucnu vydáván i účtován správně. Vaše připomínky si bereme k srdci a děkujeme, že jste se o ně podělil. S úctou a respetkem manažer restaurace Štyrský Čestmír
11. 7. 2025
Dobrý den,
posílám pár námětů a připomínek:
1. Neustále se opakující jídla - řízek, smažák, pečené kuřecí stehno na různé způsoby, pořád zůstává pečeným stehnem. Tento týden v pondělí na teplém bufetu řízek, v úterý menu - řízek, čtvrtek smažák. Příští týden opět smažák a řízek. Často je na teplém bufetu smažený květák nebo brokolice. Celkově chybí málo zdravých, nesmažených jídel. A je málo jak syrové, tak vařené zeleniny.
2. Pokud si vyberu něco na teplém bufetu, chci si k tomu do hmotnosti 350 g navážit zeleninu z vašeho salátového baru za dotovanou cenu.
3. Domácí tatarka ke smaženému sýru - tento týden došla, stejně jako rýže ke kuřecím kouskům na medu - místo toho dávali hranolky. Tato kombinace bohužel nebyla chuťově vůbec dobrá.
4. Co hodnotím i velmi špatně, byla tortilla s vepřovým masem - bohužel nejednalo se o chutnou kombinaci - maso chutnalo jako ovar a spolu se zeleninou v tortille to opravdu gurmánský zážitek nebyl, navíc chyběla jakákoli omáčka byť i uvnitř tortilly.
5. Neustále se opakující složení ranních housek. Oceňuji, že jsou již menší housky, ale každý den mají stejné složení - 1. šunka, sýr, 2. tři druhy sýrů, 3. herkules s uzeným sýrem. Pak také sekanou v housce, někteří možná ocení, já bych radši za možné "zdravější" obměny, například rajčata+mozzarella+pesto, nebo nějaké druhy pomazánek apod.
6. V pátek ráno (7:20) chybí jak teplý bufet, tak pečivo. Navíc rohlík tvrdý, bohužel.
Pozitivně hodnotím personál - je vždy ochotný a snaží se vyjít vstříc :-)
Děkuji a přeji hezký den
Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu z knihy přání a stížností. Vážím si zájmu o kvalitu našeho provozu a rád bych na jednotlivé body reagoval. Dále děkujeme za zaslané připomínky a podněty, kterých si vážíme – zpětná vazba je důležitou součástí zlepšování našich služeb. -Jídelníček (řízek/smažák): Skladba menu je nastavena podle centrálního systému, a nemůže být měněna na základě individuální preference. Řízek i smažený sýr jsou mezi strávníky oblíbené stálice, což potvrzují i denní čísla vydaných porcí. Jsme si vědomi, že preference se liší – zatímco někomu vyhovuje lehčí strava, jiní zákazníci dávají přednost klasice. Právě proto se snažíme nabídku kombinovat tak, aby si každý přišel na své. Zdravější a více zeleninová jídla plánujeme do nabídky postupně zařazovat, jak nám to provozní a personální kapacita dovolí. -Teplý bufet a salátový bar: Teplý bufet a salátový bar bohužel nelze v provozních podmínkách kombinovat v plném rozsahu. Nabídka salátového baru je již nyní poměrně obsáhlá a snažíme se ji udržet v odpovídající kvalitě i pestrosti. Technicky a provozně bohužel zatím nelze kombinovat salátový bar s teplým bufetem v rámci jednoho výdejního místa. -Chybějící tatarská omáčka: Mrzí nás, že došlo k výpadku. Výpadek byl krátkodobý a ihned po zjištění byl produkt doplněn. Za vzniklé nepohodlí se omlouváme. -Tortila: Co se týče kombinace surovin v tortile, chápeme, že nemusí chutnat každému, ale zároveň evidujeme i pozitivní ohlasy. Kombinace ingrediencí je sestavená tak, aby byla chuťově i nutričně vyvážená. V daném případě se jednalo o krůtí maso. -Housky a obložené pečivo: Nabídka odpovídá aktuálním personálním možnostem. Jakmile bude tým stabilnější, plánujeme výběr rozšířit a obměňovat. Variabilita je nyní z provozních důvodů omezená, ale v budoucnu plánujeme rozšíření nabídky, jakmile to situace umožní. To platí i pro výběr pomazánek a dalších lehkých snídaňových položek – postupně budeme sortiment ladit dle možností a zájmu strávníků. -Došlé položky: Běžně se snažíme udržet plynulost výdeje. V případě, že některá položka dojde, je obratem doplněna jiná – nelze však vždy přesně předvídat denní výkyvy poptávky, a zároveň musíme hlídat i ekonomickou stránku provozu, abychom nevyhazovali zbytečně potraviny. -Velikost housek: Nabídka je uzpůsobena širokému spektru zákazníků – od kancelářských pracovníků po zaměstnance ve výrobě. Jídelníček není cílený na jednotlivce, ale na většinovou poptávku. -Výpadek teplého bufetu v 7:20: Situaci ze dne 10. 7. si uvědomujeme – doplňování probíhalo ihned. Výdej nebyl zcela přerušen. Vyvážit množství připraveného jídla tak, aby vše vystačilo a zároveň nevznikaly velké přebytky, není na začátku provozu snadné, ale i zde na sobě pracujeme a ladíme procesy. -Pečivo: Dostáváme denně čerstvé pečivo od místní pekárny. Rozšíření nabídky plánujeme, ale opět v závislosti na zájmu a eliminaci případného plýtvání. Závěrem: Rád bych doplnil, že vnímám zpětnou vazbu jako důležitou součást zlepšování služeb a že si uvědomuji, že každému se zavděčit nelze. Jídelníček není sestavován podle chuti jednoho konkrétního zaměstnance, ale pro široké spektrum strávníků s různými preferencemi – od administrativních pracovníků po dělníky z výroby a nelze jej upravovat podle individuálních přání jednotlivce. Gastronomie není o tom vyhovět jednomu člověku, ale stovkám lidí denně – s různými chutěmi, potřebami a očekáváními. Naším cílem je i nadále zachovat kvalitu, ekonomickou udržitelnost a maximální spokojenost většiny. Věřím, že většina našich strávníků chápe, že nelze vyhovět všem a že tým na místě dělá maximum možného. S pozdravem, manažer restaurace Štyrský Čestmír
10. 7. 2025
Dnes jsem se těšila na domácí tatarku ke smaženému sýru. Sýr výborný, brambory moc dobré, tatarka balená. Důvod - došla domácí tatarka... v 12:15. Jak je to možné? Minulý pátek došla rýže... Nechápu...
Dobrý den ano 12:15 už nebyla domácí tatarka jednalo se o cca o 8 posledních porcí . Omlouváme se řešili jsme hned alternativou nejrychleji co to šlo . Dáme si na vše pozor ale určitě pokud se něco takového náhodou příště stane připravíme vhodnou nejrychlejší variantu. A samozdřejme je nejlepší to řešit hned u našeho ochotného personálu . Hezký den vám přeje team Aramark.
9. 7. 2025
Alpský knedlík - málo vykynutý, puding řídký bez chuti. S Alpským knedlíkem to mělo málo společného.
Kvalita sladkých jídel velmi špatná ve srovnání s předchozím dodavatelem.
Dobrý den pokud máte s jídlem nějaký problém máte možnost ho reklamovat ale podle této fotky opravdu nejde poznat jestli je knedlík málo nakynutý. přejeme vám hezký den Team Aramark
16. 7. 2025
Polévka výborná.
Šišky s mákem daleko lepší než posledně plněné. Byly sice trochu tvrdší, ale jinak spokojenost. Prosím, už nekupujte plněné z polotovaru.
Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že Vám tentokrát chutnalo víc než minule. Co se týče poznámky k plněným šiškám – zcela s Vámi souhlasíme, že čerstvá výroba je nenahraditelná. Proto také používáme polotovary skutečně jen jako naprosto krajní možnost, a to pouze v případech, kdy nám personální nebo provozní kapacity neumožňují kompletní výrobu vlastními silami. Není to tedy běžná praxe, ale výjimečné řešení. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomáhá nám udržovat kvalitu a zlepšovat se. Děkujeme za ni! S přáním hezkého dne manažer restaura Štyrský Čestmír
4. 7. 2025
Dobrý den!
3.7. byla ke stravě soustava bramborového knedlíku, špenátu a masa. Doplňkem byla šťáva, která měla za úkol, aspoň se domnívám, celý pokrm dochutit. Bohužel. Dojem z celého pokrmu byl takový, že chuti výrazně dominovaly bramborové knedlíky, na kterých nedržel slizský špenát, taktéž bez chuti a maso, které bylo sice měkké, ale spolu s onou šťávou, stejně jako onen špenát, absolutně bez chuti. Velkou výhodou onoho pokrmu ale bylo, že si vlastně můžete chuť domyslet podle svého aktuálního přání.
Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Co se týká chuti jednotlivých pokrmů, tak mne i všechny naše zaměstnance mrzí, že jsme se Vám netrefili do chuti a to, že některé pokrmy opravdu pokulhávají v chuti víme a neustále to řešíme s místem odkud nám to dováží. Snažíme se to kompenzovat snídaňovou nabídkou a nabídkou teplého bufetu, tam to můžeme ovlivnit. Apeluji na kuchaře aby i dovežená jídla ochutnával a popřípadě dochutil. Budu tedy apelovat ještě více a dále to řešit i s místem odkud se jídlo přiváží. Věřím, že se vše bude zlepšovat a doufám, že i přesto všechno nám zachováte svoji přízeň. Manažer restaurace Štyrský Čestmír
16. 7. 2025
Dobrý den!
Jak tak čtu tady ty připomínky a hlavně - odpovědi na ně, je to totální demagogie. Když si paní stěžuje na menu, které se opakuje, není to jen její chuť, stejně jako to, že vás mrzí, že se se špenátem netrefíte do chuti moji. Když totiž v inkriminovaný den je jedno z jídel řízek a ostatní chytře vybrané dva, tři blafy, co si asi tak jiného chcete dát ??? Samozřejmě - odpovídáte individuálně na každý příspěvek. Ale věřte, že je to jen vrchol ledovce. Spousta lidí nemá ani přístup k PC, aby napsala, že mu vaše jídla nechutnají a další se napsat bojí...
Nezbyde, než si vařit doma, čímž ale zaměstnanec přichází o bonus dotace na jídlo. Bohužel - v mnoha případech je ale lepší chléb s máslem, nebo chutná konzerva, než v úterý řízek, ve čtvrtek smažák a ostatní dny smažený květák, brokolice z teplého baru, nebo bramborové kuličky plněné něčím mletým, potažmo karbanátek, který je cítit čímsi nelákavým a i po usmažení je uvnitř růžový.
Zkrátka - místo neustálých výmluv by bylo spíše vhodné reagovat vstřícně na podněty strávníků a jídelníček ochutit a obměňovat. Žijeme v 21.století.
Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek – ačkoliv mám za to, že místo zpětné vazby nám sem spíše přistál úvodní sloupek z ostrého blogu. Přesto se pokusím reagovat věcně a s respektem – tak, jak je u nás standardem. Na rozdíl od toho, co uvádíte, má každý strávník možnost vyjádřit svůj názor – nejen přes PC, ale i přes mobilní zařízení nebo osobně v jídelně, kde jsem denně přítomen a připraven řešit jakýkoliv podnět. Pokud tedy opravdu došlo k tomu, že byl některý pokrm například „růžový uvnitř“ nebo jinak nevhodný ke konzumaci, očekával bych základní slušnost a odvahu říct to na místě – kdy můžeme situaci ihned ověřit a případně napravit. O to víc, pokud je někdo ochoten takový detail zveřejnit později. Váš pohled ale bohužel zcela opomíjí, že celý provoz je stále v poměrně mladé fázi – potýkáme se s častými personálními změnami, a přesto děláme maximum pro to, aby služba neutrpěla. Když nastane situace, že chybí klíčový člen týmu a náhradu hledáme za pochodu, někdy volíme i polotovary – ale vždy jako krajní řešení. Není to alibismus, je to realita provozu. I přesto chceme, aby strávník dostal důstojné jídlo a důvod se vracet. Co se týče jídelníčku, řídíme se několika limity – nejen ekonomickými, ale i hygienickými a nutričními normami. Vězte, že veškeré pokrmy plánujeme s důrazem na pestrost a snahu vyjít vstříc co nejširšímu spektru chutí. Nemůžeme se však zavděčit každému – a to zejména tehdy, pokud někdo místo věcné debaty volí osobní invektivy nebo silná slova jako „blafy“ či „totální demagogie“. Na Vaši poznámku o „vrcholu ledovce“ musím odpovědět, že my jsme zase ten ledovec pod hladinou – který nese všechen tlak, musí splnit desítky hygienických, provozních a výživových předpisů a přitom každý den vydat stovky porcí v kvalitě, která ne vždy záleží jen na receptu . Rozumíme, že každému nemusí vyhovovat všechno – stejně jako chápu, že ne každému je po chuti realita provozní gastronomie, kde nejde jen o „vymýšlení chuťovek“, ale o složitou souhru norem, financí, lidí a surovin. Jsme rádi za každý podnět, který má smysl a lze s ním pracovat. A pokud někdo věří, že žije v 21. století, měl by tomu odpovídat nejen jeho nárok na kvalitu, ale i forma komunikace. S respektem, ale také s trochou nadhledu, manažer restaurace Štyrský Čestmír
2. 7. 2025
Dobrý den, dnes jsem raději už v 10:00 ráno šla zakoupit bufet, protože většinou už kolem 12:00 chybí některé věci. Pak se dosmažuje květák, brokolice či žampiony a to se snažím jíst v omezené míře. Moc mi chutnal kuřecí gyros a k tomu rajčata! Škoda, že nelze tyto věci objednávat jako menu, abychom se nemuseli strachovat, co zbyde. Přijde mi, že v některých dnech zbývá hodně jídla v bufetu a v salátovém baru, což je velká škoda....
Dobrý den moc děkujeme za dotaz . Jsme moc rádi že vám chutná náš teplý bufet. Snažíme se postupně navyšovat počet na TB děláme je čím dál více pestřejší a atraktivnější. Vychytáváme také dny jestli jsou silnější a nebo slabší . Přeji vám krásný den. MR..Čestmír Štyrský Aramark
1. 7. 2025
Dobrý den, dnes jsem měla játra na cibulce s rýží. Játra byla hořká a rýže tvrdá uvnitř. Velké zklamání..
Dobrý den děkujeme za váš dotaz ale musím říct že to je asi váš opravdu subjektivní pocit . Já osobně jsem je měl protože jsem milovník jater všeho druhu i rýže a za mě to bylo v pořádku a v žádném případě se to neslučuje s vaším komentářem. Tak příště se vám do chuti snad trefíme lépe. Hezký den vám přeje O.Ř. Aramark. R.Č.
30. 6. 2025
dobrý den v pátek 27.6.2025 v teplém baru byly smažené žampiony a nemohu to popsat jiným slovem než katastrofa
mražený polotovar který po usmažení sice nevyteče ale poživatelné to tedy nebylo
viz přiložené foto
Dobrý den děkujeme za dotaz i foto ano budeme řešit s dodavatelem . Zatím tyto žampiony z bufetu vynecháme. Chceme mít pestré a chutné TB (teplé bufety) a toto opravdu nechceme. Díky a hezký večer. Čestmír Štyrský Manažer restaurace Cooper
24. 6. 2025
Nastavení výdejny pro zaměstnance v Bystřici při objednání přes internet pro závod BYS automaticky? Nyní je automaticky ZDA a je možné, že se kolegové spletou a objednají do druhého závodu. Popřípadě postup, jak upravit v profilu zaměstnance, aby i ostatní kolegové věděli. Děkuji
Dobrý večer děkujeme za dotaz. Bohužel pokud objédnáváte z domova musíte si vždy dávat pozor a překlinout si sama na objednávané místo . Konzultovali jsme to s našim IT a to lze jen v případě TV na pracovišti . Příklad :Jsem v práci v Bystřici výchozí pozice je Bystřice,pokud jsem v práci ve Ždáře výchozí pozice bude vždy Ždár . Pokud bude časem nějaké zlepšení nebo Aplikace budeme vás informovat. Hezký večer Team Aramark
24. 6. 2025
Prosím o vylepšení objednávkového systému.
Je velice snadné si místo večeře objednat oběd, zvláště když si objednáváte na více dní najednou. Jediný způsob jak si toho všimnout je proklikat všechny objednané dni. To je totiž jediné místo, kde je to vidět. Nejsem jediný komu se to stalo.
Mohlo by to figurovat s okně, než stisku potvrzující tlačítko "Objednat". Dále by se "VE" mohlo objevovat na objednaném seznamu a to bez nutnosti na to kliknout.
Když se mi to stane, platím plnou cenu za propadlí oběd a na večeři jsem hladový. (Pokud na výdejně nejsou tak hodný a něco pro mě nenajdou)
Můžete mi prosím vysvětlit, proč si při večeři nemůžu objednat večeři na další den.
Burza tohle úplně neřeší. Odpolední začíná ve 14:00 a to už je na objednání pozdě. Nešlo by to aspoň do 15:00 místo do 13:00?
Máte aplikaci na mobil, kde by se dalo objednávat?
Děkuji za odpověď
Dobrý den bohužel nejde si objednávat dříve centrální kuchyně má vždy požadavek do 13 hod. Ale co se týče další části dotazu konzultuji s našim IT oddělením . Děkujeme za strpení . Manažer restaurace Čestmír Štyrský Aramark.












